![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11108041
*
nr 1110 8041
Golvlampa
1950-tal, HW Armatur
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:15:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 19:57:19
1
Vinnande bud
22/5 19:57:49
1
justering av budtak
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor hw armatur
-
5219 Golvlampa
3-armad. Höjd: ca 145
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:25
-
5249 Golvlampa
Bergboms, G-34. Höjd: ca 158
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:54
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8041
Golvlampa
1950-tal, HW Armatur
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/5 19:57:19 | 1 | Vinnande bud |
22/5 19:57:49 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{46E69EE3-B09D-4A12-9CFC-FD073B06049C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor hw armatur
-
5219 Golvlampa
3-armad. Höjd: ca 145
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:25 -
5249 Golvlampa
Bergboms, G-34. Höjd: ca 158
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:54